Zbulo të panjohurën

Nora dëshmon se është në top formë edhe pas ndarjes

Emri i këngëtares Nora Istrefi, së fundmi është lakuar shumë në media dhe në opinionin publik.

Kjo për shkak se ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha, para disa ditësh, njoftoi divorcin me këngëtaren e njohur.

Ndarja e tyre ka bërë bujë por duket se të dy e kanë pranuar me sportivitet këtë gjë. Nora po shijon pushimet me vajzën e tyre në bregdet dhe duket në top formë.