Zbulo të panjohurën

Nora po i shijon puhsimet edhe pas ndarjes, e dëshmon me këto foto

Pasi është konfirmuar ndarja nga Roberti, Nora Istrefi o kalon disa ditë në pushime me vajzën.

Nora Istrefi këto ditë të ‘zhurmës së madhe’ po i kalon duke u relaksuar në Turqi.

Këngëtarja ka vendosur të sjellë fotografitë e para pasi Roberti bëri postimin për konfirmimin e ndarjes dhe me të vërtetë ‘ka goditur’, shkruan Gazeta Express.

Këngëtarja shfaqet në një palë bikini në ngjyrë të kuqe, ndërsa trupi i saj duket më në formë se asnjëherë.

Nora ka marrë edhe ngjyrë nga dielli dhe shkëlqen e tëra, në çdo pozë duke buzëqeshur.

Nora dhe Roberti kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre pas 14 vjetësh bashkë.