Zbulo te panjohurën

Nuk do ta besoni që sa vite janë martuar Naimi dhe Mihrija

Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë përvjetorin.

Me një postim në llogarinë e saj Instagram, këngëtarja urioi 35 vjetorin.

’35 vite bashkë, urime ditëlindja”, ka shkruar Mihrije Braha pranë postimi.

Ndryshe, Mihrije dhe Naim nga martesa e tyre kanë një djalë, Platorin.