Zbulo të panjohurën

Pa bërë shumë zhurmë, martohet për herë të dytë këngëtarja kosovare (Foto)

Këngëtarja Dafina Dauti, është martuar pa bërë shumë zhurmë të dilën që lam pas.

Lajmin për
martesë e ka dhën vet këngëtarja Dauti, disa muaj pasi ka pranuar se është në
një lidhje të re, shkruan Magazina.al

Ajo është
martuar me Tafil Kurtishi nga Prizreni, I cili gjithashtu me profesion është këngëtar.

“Është përfolur dhe me të drejtë. Po, është e vërtetë, po e
them për herë të parë për ju. Ka disa muaj që unë dhe Tafili jemi në lidhje dhe
jemi shumë të lumtur bashkë dhe shumë falënderues që kemi gjetur
njëri-tjetrin”, kishte deklaruar këngëtarja kohë më parë në një intervistë kur
kishte pranuar lidhjen.

Kujtojmë se kjo është martesa e dytë për këngëtaren, pasi nga lidhja e parë ajo ka një vajzë e cila ka mbushur këto ditë 11 vjet./Magazina.al/