Zbulo të panjohurën

Pak orë pasi e bëri publik se është shtatzënë, reja e Shyhretes publikon foton me barkun e fryrë

  1. Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell Frontonline.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Pak orë pasi e ka dhënë këtë lajm, Learta ka publikuar edhe foton ku shfaqet me bark të fryrë.