Zbulo te panjohurën

Pamje drithëruese nga tërmeti i 26 Nëntorit. Çfarë është drita e bardhë në qiell?

Publikohen pamje të reja nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit.

Pamjet, që janë kapur nga kamerat e sigurisë në zona të ndryshme të Durrësit dhe Tiranës, e ndërthurur edhe me pamje nga tërmete në botë, tregojnë se përveç lëvizjeve të forta të tokës, në qiell shfaqet edhe një dritë shumë e fuqishme.

“Përshëndetje joq, kam parë disa video të momenteve të tërmeteve nëpër internet dhe i kam bërë bashke. Më ka bërë pershtypje ajo drita e bardhë kur ka rënë tërmet dhe doja të pyesja fansat se ç’mund të jetë vallë? Si mendoni? Faleminderit dhe anonim se nuk i dihet”, shkruan qytetari që ka dërguar videon.

“Pershendetje joq, kam pare disa video te momenteve te termeteve neper internet dhe i kam bere bashke. Me ka bere pershtypje ajo drita e bardhe kur ka rene termet dhe doja te pyesja fansat se cmund te jete valle? Si mendoni? Faleminderit dhe anonim se nuk i dihet”

Posted by JOQ Albania on Sunday, December 1, 2019