Zbulo të panjohurën

Pas koncertit në Kosovë, Miley Cyrus provokon me një kërcim të nxehtë me bikini

Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansat e saj. Ajo e postoi këtë video nga pushimet që i kishte bërë në Itali.

26 vjeçarja, tregoi aftësitë e saj për të bërë twerk, dhe kësaj radhe e shfaqi këtë aftësi e veshur në bikini. Ajo ka 97 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Miley Cyrus, ishte në Prishtinë për të performuar në festivalin Sunny Hill Festival.

Në këtë ngjarje, performoi edhe DJ i njohur, Calvin Harris dhe shqiptarja Dua Lipa. Gazeta express