Zbulo të panjohurën

Pasi mashtroi qiftin zvicran dhe u mori para, Loredana Zefi vesh xhaketë që kushton mijëra euro

Reperja e Loredana Zefi njihet jo vetëm në Kosovë por edhe në Zvicër e më gjërë.

Ajo njihet për stil të veçantë në çdo paraqitje të saj, e për këtë ajo shpenzon shuma marramendëse.
Por me shume se permes muzikes ajo njohet per mashtrimin qe bashke me vellaun e saj dyshohet se i kane kane bere nje qifti zvicrran per cka reperja eshte ne proces gjyqesor.

E duke qene se kane marre shume para permes mashtrimi kengetarja ka mjaftueshem te holla sa per te blere veshje shume te shtrenjta.

Vetëm një xhaketë Loredanës e brendit “Balenciaga”, kushton hic më pak se 4.514.18 euro.