Zbulo te panjohurën

Plagoset një i ri në Komoran, arrestohen katër persona

Mbrëmë është plagosur me armë zjarri një person në Komaran të Drenasit. Ai po trajtohet në QKUK, ndërsa policia ka arrestuar katër persona të dyshuar. Njëri nga të arrestuarit raportohet se është axha i viktimës, shkruan Sinjali.

Perveç arrestimeve policia ka konfiskuar një revole dhe tetë fishekë, nga të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.