Zbulo të panjohurën

Provokon Oriola, kap gjoksin dhe bën poza seksi

Lehtësimi i masave ndaj pandemisë së koronavirusit ka bërë që modelët shqiptare të fillojnë t’i shijojnë rrezet e diellit

E fundit është Oriola Marashi e cila ka argëtuar ndjekësit e saj me foto të ndryshme në Instagram javët e fundit.

Por, fotoja e saj e fundit është tepër provokative pasi që bukuroshja shqiptare shihet duke kapur njërin gjoks me dorë derisa bën poza seksi para aparatit.

“Sa më larg Instagramit tim, ju tundoj”, ka shkruar ajo – sigurisht me humor. /GazetaExpress/