Zbulo të panjohurën

Reagon Arbenita: Kërcënon me padi faqet që ja publikuan videon

Arbenita Ismajli kërcënon mediat shqiptare.

Arbenita Ismajli ka reaguar përmes një postimi në instagram, duke i kërcënuar të gjithë ata që kanë shpërndarë disa video të saj nga e kaluara e saj.

Si duket bëhet fjalë për një video ku ajo shihet në momente intime me një mashkull, i cili nuk është Fero.

Modelja duket se është acaruar shumë dhe këtë e ka shprehur përmes një postimi në Instagram.

Kush është modeli që u pa duke u puthur me Arbenitën e Feros? (Video)