Zbulo të panjohurën

Rita Ora pozon e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, me foton e saj të fundit ka provokuar fansat e saj.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shihet komplet e zhveshur para pasqyrës, transmeton Gazeta Sinjali.

Kujtojmë që këngëtarja është aktive në rrjete sociale, duke u paraqitur shumë tërheqëse dhe provokuese.