Zbulo te panjohurën

Rita Ora: Shprehjen e seksualitetit tim e shoh si shumë fuqizues

Rita Ora së fundi ka bashkëpunuar me një brend të njohur.

Rita Ora ka zbuluar se ajo fuqizohet në shprehjen e seksualitetit të saj, shkruan Metro.co.uk, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja në një intervistë për “Virgin Ireland” si pjesë e serisë së bukurisë Xposé, 28-vjeçarja tregoi se çfarë e bën atë të frymëzohet në modë.

” Unë mendoj se si një grua na vjen natyrshëm të dukemi seksi, sikur ajo thjesht del nga poret tona. Ne jemi krijesa të tilla. Unë vërtet mbështetem në atë, vërtet mbështetem te të qenit grua. Unë i shfrytëzoj më së shumti zgjedhjet e mia, dhe madje edhe duke treguar seksualitetin tim sepse e shoh atë aq fuqizues”, tha ajo.

Rita tha se ka disa rezerva kur bëhet fjalë për veshjen, por do donte të mos kishte kufij.

Rita Ora njihet për veshjet e saj të guximshme dhe seksi, por ndojëherë mund të gabojë dhe  t’i bëjë konfuzë fansat.