Zbulo te panjohurën

Robert Berisha nuk ndalet, sërish fotografohet me një tjetër vajzë

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit.

Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Por ky i fundit, siç duket ka gjetur tashmë qetësinë pranë një vajze tjetër.

Ai këto ditë ka udhëtuar për në Gjermani dhe nuk është vetëm.

Pranë tij është një vajzë.