Zbulo të panjohurën

Rrahje në qendër të Mitrovicës, përgjaket rruga dhe vetura

Një rrahje e rëndë ka ndodhur para rreth 1 ore në qendër të Mitrovicës.


“Jepi zë” mëson se ka të lënduar, pasi shihet gjaku edhe në rrugë e mbi veturë.

Policia kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetime.

Duhet theksuar se në këtë vend që njihet si “te Teferiqi”, edhe disa ditë më herët pati rrahje mes disa personash.