Zbulo të panjohurën

Sara dhe Ledri së shpejti prindër, ajo publikon imazhin e ëmbël dhe shikojeni sa është shëndoshur

 Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata po presin që së shpejti të vijë në jetë vajza e tyre e vogël. Sara nuk po ndalon me fotot ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe së fundmi e ka publikuar edhe një të tillë.

Ajo imazhin e ëmbël e ka publikuar në Instagram dhe shihet se ka filluar të shëndoshet edhe më shumë.

“Të gjithë po tregojnë trupin e tyre gjatë verës dhe unë jam tani këtu si…🤰🏽”, ka shkruar ajo.

Ledrin kaq të lumtur nuk e kemi parë kurrë dhe shihet se është marrëzisht i dashuruar./Lajmi.net/