Zbulo të panjohurën

Të jesh seksi si Kady

Kady McDermott ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale derisa ka pozuar me bikine në model të gazetës…pasi që shpalosi romancën e saj me Myles Barnett

Ajo është bërë e njohur dhe objekt i mediave kohëve të fundit për shkak të lidhjes me Myles Barnett, e cila lidhje nuk duket të jetë e fortë.

Kady McDermott tani ka harruar dramën për romancën e saj dhe këtë të hënë ka postuar disa fotografi seksi në bikine në Instagram.

Ylli i Love Island (24) ka treguar trupin e saj në bikine derisa është parë në kopshtin e saj duke marrë diell të pranverës së vonshme. /GazetaExpress/