Zbulo të panjohurën

Thanë qe nuk janë në lidhje, Loredana kapet duke u puthur me Zunën

Emri i Loredana Zefit vazhdon të jetë ndër më të komentuarit.

Emri i reperes shqiptare po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga Mozzik u tha se ajo është në lidhme me reperin Zuna. Dyshja e kanë mohuar lidhjen mirëpo një video që po qarkullon në media ka habitur të gjithë.

Në videon në fjalë shihet një çift duke u puthur dhe mendohet se ata janë Loredana dhe Zuna.