Zbulo të panjohurën

Tika, gjoksin dhe të pasmet në plan të parë në fotot e fundit

Modelja shqiptare që jeton në SHBA, Tika Camaj ka treguar asetet e saj të fundit

Në një fotosesion të fundit të saj që ka realizuar për reklamimin e disa kompanive në SHBA, Tika ka treguar asetet seksi.

Ajo fillimisht ka të veshur një fustan të përshtatur për trupi ku ekspozon fundshpinën dhe të pasmet, kurse më vonë ajo paraqitet me një fustan që ka dekoltenë e hapur dhe ekspozon gjoksin e saj seksi.

Po ashtu ajo është parë edhe në foto të tjera provokative ku ekspozon asetet e saj. /GazetaExpress/