Zbulo të panjohurën

Voton edhe Fjolla Morina, kështu duket në vendvotim

Edhe Fjolla Morina ka kryer obligim e saj qytetar.

Në mesin e shumë artistëve edhe Fjolla Morina ka ndarë një fotografi nga qendra e votimit ku shohim se ka kryer oblgimin e qytetarit, shkruan lajmi.net.

Ajo në fotografinë e publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ftuar qytetarët ta shfrytëzojnë votën e tyre.

“Une Votova Dilni edhe Ju. Na prift e mbara” ishte shkrimi i këngëtares e cila njihet si një simpatizuese e Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

View this post on Instagram

Une Votova Dilni edhe Ju😊Na prift e mbara🙏

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on