Zbulo të panjohurën

‘Xhesika’ shfaqet pa të brendshme në Dubai, do t’i ‘shkrijë’ sheikët

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veçantë

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Ajo se fundmi është duke qëndruar në Dubai. Nga atje ajo po vazhdon të publikojë foto dhe video hot në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet e veshur provokative në ashensor.

E ajo që bie në sy është se Arta nuk ka veshur fare riçipeta.

Me këtë veshje duket se ajo po tenton të tërheq vëmendjen e sheikëve në Dubai.

Për më tepër shikoni videon…

VIDEO