Zbulo të panjohurën

Zhvishet bukuroshja amerikane, reklamon trupin superseksi

Ndonëse nuk gëzon një popullaritet shumë të madh në rrjetet sociale, në internet, ajo është pa dyshim një prej femrave më seksi në botë aktualisht.

Kara Del Toro, e cila ndiqet nga mbi 1 milion persona në Instagram, publikon rregullisht fotografi marramendëse në llogarinë e saj.

Herë shfaqet me fustane seksi, herë me bikini të vegjël, ndërsa nuk mungojnë as fotografitë ku ajo shihet krejtësisht e zhveshur.

Bukuroshja 26-vjeçare, e lindur në Teksas të Amerikës, tërheq vëmendje sidomos me gjoksin e saj të bollshëm dhe me fytyrën e saj joshëse.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më të reja dhe më seksi që ajo i ka publikuar. /Express/